Про компанію «Дніпровська чайка»


«Дніпровська чайка» — пасажирські перевезення по Києву та Україні, оренда авто з водієм, оренда мікроавтобусів та позашляховиків, трансфер з / в аеропорт «Бориспіль» («Жуляни»), оренда авто на весілля, екскурсійне обслуговування (індивідуальні екскурсії в Чорнобиль), довідково-інформаційні послуги.

Основним видом діяльності нашої компанії є комплексне надання послуг у сфері транспортного обслуговування, екскурсійно-туристичних послуг з України, зокрема, погодинна і подобова оренда і прокат автомобілів економ, середнього та бізнес класу з водієм, оренда позашляховиків і мікроавтобусів з водієм, трансфер в аеропорт , вокзал, проведення оглядових екскурсій по Києву і області.

Нашим клієнтам ми надаємо масштабну довідково-інформаційну підтримку.

Наші цілі — максимальна оперативність у вирішенні Ваших потреб, якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми надамо Вам швидкий і якісний сервіс, який заощадить Ваш час і дозволить Ваші організаційно-побутові потреби в Києві, дозволить Вам бути мобільними в Києві та на території України, організуємо Ваш відпочинок. Ви відчуєте це, коли вирішите скористатися нашими послугами.

Дзвоніть нам за контактними телефонами або відправте інформацію заздалегідь по електронній пошті, і наш менеджер запропонує найбільш зручну для Вас процедуру замовлення та оформлення послуги.

Наші послуги стануть для Вас надійним помічником у бізнесі та організації дозвілля, а також створять затишну атмосферу і зроблять перебування в Києві комфортним.
Наші партнери:

GTZ — бюро технічного співробітництва
KWFbanking group
Grand (: De Tour — туристична компанія
Cabforce Ltd. — Оператор транспортних послуг у Фінляндії.Copyright © 2005-2015 «Дніпровська чайка». Всі права захищені. | Розробка сайту - realstudio.com.ua

+380 63 628-10-82, +380 67 917-23-13, +380 95 618-46-06, info@dseagull.com.ua