Оренда авто з водієм
– найвигідніші умови!

Ви збираєтеся в подорож або відрядження, Вам необхідно прибути в потрібний пункт призначення в певні терміни, Ви бажаєте приїхати на ділову зустріч в гарному настрої і на гідному автомобілі, тоді, саме для Вас – наша послуга – прокат і оренда автомобіля з водієм. Пропонуємо онлайн -каталог автомобілів на будь-який смак, швидку подачу транспортного засобу, зручні форми оплати, доступні ціни, консультацію на запит! На вас чекають професійні англомовні водії, дисциплінований та поінформований штат супроводу, ефективний менеджмент!
З “Дніпровою Чайкою” встигайте навіть більше, ніж очікували, адже оренда авто з водієм – це свобода пересування! Подорожуй вільно! Подорожуй стильно! Ми перебираємо Ваші транспортні турботи на себе!
!

Ми пропонуємо розважливим клієнтам

Оренда авто з водієм в ділових або туристичних цілях

Оренда легкового автомобіля ВІП, представницького, бізнес, стандарт класу з водієм – це оперативне рішення ділових питань, допомога в організації проведення дозвілля, екскурсій і туристичних поїздок. Оренда авто передбачена на будь-який термін по Києву або за межі міста. Особливим попитом для ділових подорожей користуються електрокари представницького класу. Приєднуйся до електрореволюції вже сьогодня! Інший рівень послуг.

Транспортне обслуговування урочистих заходів і подій – весілля

У нас Ви можете замовити на прокат як сучасні, так і ретро автомобілі з водієм для обслуговування будь-яких урочистих заходів – весілля, вечірка, корпоративні святкування, фотосесії, зйомки кінофільмів і рекламних роликів! Наші сучасні і ретро автомобілі допоможуть створити атмосферу торжества, привернути увагу оточуючих, зробити Ваше дозвілля неповторним і пам’ятним. Ми подбаємо про весільний елегантний кортеж зі стильним оздобленням, допоможемо підібрати цікавий маршрут і розважальну програму для весільної прогулянки у вічно молодій столиці першої східно-слов’янської держави!

Оренда позашляховиків і мікроавтобусів з водієм

З метою обслуговування групових поїздок, весіль, корпоративних спортивних заходів та інших урочистостей Ви можете замовити у нас мікроавтобуси та автобуси з водієм. Для активного відпочинку і екстремальних поїздок по Києву і Україні ми надаємо в оренду позашляховики. Розрахунок оптимального маршруту, мінімізацію постійно зростаючих цін, зручність за умов тривалих подорожей гарантуємо.

Трансфер і зустріч в аеропорту, на залізничному вокзалі, готелі

Дана послуга дозволить зустріти або відправити Вас, Вашого клієнта або ділового партнера в аеропорт, залізничний вокзал, готель або будь-який потрібний Вам пункт призначення. Наші водії подбають про вас і ваш багаж з моменту посадки літака до поселення у готель. Вирішуємо будь-який транспортний запит у будь-який розумний термін на замовлення.

Oренда ВІП авто з персональним водієм для вечірнього дозвілля

Ця послуга дозволить ознайомитись з найпопулярнішими розвагами вечірнього Києва, містерійного стародавнього міста – театральними прем’єрами, масштабними експозиціями сучасних митців на відкритих майданчиках, концертами класичної музики в Київській Філармонії, екзотичними мистецькими проектами нічних клубів. Для вибору ідеального авто на будь-який смак радимо звернутися в нашу компанію за професійною допомогою консультантів.

5 причин обрати “Дніпрову Чайку” для вільного пересування в Україні

1. Безпечний і чистий, в відмінному технічному стані автопарк з супутниковою системою навігації.
2. Обізнані на місцевості, ліцензовані і застраховані водії, що відповідають очікуванням клієнтів.
3. Розумні доступні ціни за приципом “Все включно”, компанія пишається прозорим ціноутворенням.
4. Професійний склад працівників, що здійснюють постійний супровід пасажирських транспортних послуг.
5. Досвічена ефективна команда управлінців, що керує бізнесом понад 18 років.

ЗАВЖДИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ!

Тел.:+38 (063) 628-10-82; +38 (096) 558-03-87; +38 (095) 537-28-62.

Електронна адреса: info@dseagull.com.ua

Як оформити замовлення

Для того, щоб швидко оформити заявку на прокат авто з водієм в Києві і Україні, заповніть форму на сайті, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за телефонами  +38 (063) 628-10-82; +38 (096) 558-03-87; +38 (095) 537-28-62.

Зверніть увагу: оренда автомобіля з водієм надається за попереднім замовленням не менше ніж за 12 годин до запланованої дати поїздки.