Оренда авто з водієм

Ви збираєтеся в подорож або відрядження, Вам необхідно прибути в потрібний пункт призначення в певні терміни, Ви бажаєте прибути на ділову зустріч на гідному уровневом автомобілі, тоді, саме для Вас – наша послуга – прокат і оренда автомобіля з водієм!
І все це можливо в більш, ніж двадцяти містах і областях України!

Оренда автомобіля з водієм Київ

Оренда легкового автомобіля з водієм – це оперативне рішення ділових питань, допомога в організації проведення дозвілля, весіль та інших урочистостей, екскурсій і туристичних поїздок.

У нас Ви можете замовити на прокат ретро автомобілі з водієм для обслуговування будь-яких заходів – весілля, корпоративні торжества, зйомки кінофільмів і рекламних роликів! Наші ретро автомобілі допоможуть створити атмосферу свята, привернути увагу оточуючих, зробити Ваше свято стильним і неповторним.

Оренда позашляховиків і мікроавтобусів з водієм

З метою обслуговування групових поїздок, весіль, корпоративних заходів та інших урочистостей Ви можете замовити у нас мікроавтобуси та автобуси з водієм.

Для активного відпочинку і екстремальних поїздок по Києву і Україні ми надаємо в оренду позашляховики.

Трансфер і зустріч в аеропорту, на залізничному вокзалі

Дана послуга дозволить зустріти або проводити Вас, Вашого клієнта або ділового партнера в аеропорт, залізничний вокзал або будь-яке потрібне Вам місце.

ЗАВЖДИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ!

Тел.:+38 (063) 628-10-82; +38 (096) 558-03-87; +38 (095) 537-28-62.

Електронна адреса: info@dseagull.com.ua

Як оформити замовлення

Для того, щоб швидко оформити заявку на прокат авто з водієм в Києві і Україні, заповніть форму на сайті, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за телефонами  +38 (063) 628-10-82; +38 (096) 558-03-87; +38 (095) 537-28-62.

Зверніть увагу: оренда автомобіля з водієм надається за попереднім замовленням не менше ніж за 12 годин до запланованої дати поїздки.